rapor hakkında

Cumhuriyetimizin Sürdürülebilirlik Raporu’nu sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Cumhuriyetimizin Sürdürülebilirlik Raporu’nu sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Belirtmek isteriz ki, çalışmamız bildiğiniz ulusal ya da uluslararası raporlama standartlarına harfiyen uyan bir Sürdürülebilirlik Raporu değil. Çünkü Cumhuriyetimiz, kuruluşu, büyümesi, ilerleyişi ve geleceğe attığı adımlarla kalıplara sığmıyor.

Ancak, son zamanlarda sıkça telaffuz edilen, artık hayatımızda daha fazla yeri olan ve değeri giderek artan sürdürülebilirlik kavramı yüz yıllık Cumhuriyetimizle çok iyi eşleşiyor. Yapılmayanı yapmak da yine bize düşüyor.

Sürdürülebilirlik raporları, kurumların ekonomik, sosyal, çevresel ve yönetişim performanslarını ön plana çıkararak, dünden bugüne var olma nedenlerini, gelecekte de var olma iddialarını ortaya koyuyor. Hazırladığımız çalışmada sürdürülebilirlik ekseninde, başta özellikle temellerin atıldığı 10 yıla dair değerlendirme, bir asırlık tarihin genel akışı, geleceğe dair kısa bir değerlendirme bulunuyor.

Hatasıyla doğrusuyla, eksiğiyle fazlasıyla anlayışınıza sığınıyoruz. Çünkü bir ülkenin, yoktan var etmenin, umudun, birlikte kalıp geleceğe ilerleme azminin sürdürülebilirlik raporu daha önce hiç yapılmadı.

Saygılarımızla,

Finar Kurumsal

Ön Sıra Soldan Sağa
Tuğçegül Avcı, Başak Nur Sarar, Sümeyye Sena Akkoç, İrem Sarıca, Melisa Akbulut, Aslı Alpay, Deniz Ekşi

Oturanlar Soldan Sağa
Ekin Naz Kara, Eren Türüt, Özgül Sarar Kara, Mustafa Kemal Atatürk, Baki Kara, Aslı Elmacı, Buket Güvenalp, Sultan Tural

Arka Sıra Soldan Sağa
Yaşarcan Osmanoğlu, Emre Tekin, Destan Harmancı, Hikmet Efe Esa, Sabiha Nihan Yaşa Sönmez, Ferhat Güzel, Semiha Özsoy Erdoğan, Tayfun Dursun, Meryem Arzu Coşkun, Umutcan Kara, Neşe Akın Özkan, Ali Faik Yılmaz, Hakan Karavin

Turn your mobile phone
to vertical view
for a better experience.